christmas gifts.

1. january 2013 at 14:40 | allie. |  DIARY
ahoj). letošní vánoce byly super. hodně dárků,cukroví,pohádky.. atd. :D víkend před štědrým dnem mi bylo špatně. :/ měla sem totiž doma na přespání kámošku a snědli sme toho strašně moc.. bonbony,čokoládu,chipsy,bake rolls.. prostě toho bylo hodně,co si budem povídat. a tak sem měla zkaženej žaludek a bolelo mě břicho jak sviňa. ležela sem srolovaná na gauči a čuměla na televizi. v pondělí mi už bylo dobře). celej den sem strávila u pohádek. k obědu sme měli ještě polentu,co sme si přivezli o prázdninách z itálie. italové jí maj vlastně místo knedlíků. :DD ale stojí za prd,takhle to řeknu,je pěkně bez chuti.. ale to je fuk. rodiče šli pak ještě zpívat koledy. (spíš pít svařák,asi moc nezpívali,leda po tom svařáku no. :D) já radši nešla,ještě kvůli tomu břichu. navečeřeli sme se - kapr+bramborovej salát,ale já měla kuřecí řízek,pak sme šli rozbalovat dárky - fotky sou v celém článku). druhý den sme jeli k babičce,tam sme byli asi čtyři dny. chodili sme po městě,a taky sme byli lyžovat.. služby toho areálu nás ale zkalamali.. v sobotu sme jeli k druhé babičce a měli sme tam takovej druhej štědrej večer. a včera silvestrovská ''párty''. moc zábava nebyla. s nathalii sme koukaly na LOL (viděla sem ho už po třetí :D) a fotily - dárky a i sebe. bylo to fajn,ale trochu nuda. na přípitek sme šly za rodičema k sousedům,ale jinak sme byly skoro pořád u nás doma. spát sme šly asi ve dvě,vstávaly sme ve dvanáct a snídaly v půl jedný. :D ale tak to asi skoro každej.. tak dost tlachání,teď už fotky dárků. :D ->> w.a.

společné fotky všech věcí.. hollister je zvlášť,on si to zaslouží. :D
kosmetika avon solutions. z leva: čistící pěna,jílová maska,denní krém. všechno je na obličej.
nemo fleška. 4GB - je dost malá,takže si na ní dám tak dva filmy a referáty do školy..
úplet na krk (strašně ale pouští chlupy :P) a lak na nehty essence color & go zlatý.
tangle teezer s ovečkou shaun♥
anglickej a německej slovník.. :P prostě do školy.
dvě knížky o stylu: Se šarmem pařížanky, I ♥ your style (ta letěla až ze Chicaga a je tudíž v angličtině :B bro.)
přívěšek na krk - dvě srdíčka).
tužka na oči essence 2 in 1 eyeliner pen od barbary♥

všechno až na poslední fotku (tu sem fotila jááááá!) fotila nathalii,ale nebudu to tu moc rozhlašovat,aby náhodou nezpychla. :DD já sem navíc dělala osvětlovače,takže sem taky king(kong). :'D papa♥

p.s. vyfocený je to mým novým miláčkem - nikon coolpix l810. fotí slušně (kdyby ale nebylo osvětlovače,stály by ty fotky za hovno :D). taky sem ho dostala k vánocům + lyže a hůlky,ale ty byly ve vaku,takže se mi je nechtělo tahat ven (a navíc sou špinavý :P).
 

3 people judged this article.

Comments

1 Nathalii♥. | Web | 1. january 2013 at 17:58 | React

nojooo ta poslední je nej:D:D♥

2 jane | Web | 5. january 2013 at 0:56 | React

ou, ty věci od hollister♥ a všechno ostatní je taky nádherný))
jinak ses neměla tak přepapat :D, ale jinak lyžování ti závidím))

3 Violette | 8. january 2013 at 20:39 | React

Se šarmem Pařížanky mám přečteno, základ:) Jinak věci od Hollisteru jsou nepopsatelně fluffy:3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement